Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

predstavite se

Posted by c.e.z 
predstavite se
October 29, 2014 04:58PM
za sve koji su dosli ovdje i koji su novi u 3d printanju ili one koji su iskusniji; trebate li neki dio ili savjet slobodno otvarajte teme i pisite. smiling smiley

ugl, da se predstavim, ja sam cez iz Karlovca i trenutno skazem svoju inacicu kossel delta sa indukcijski grijanom podlogom a dijelovi ce biti od tritana i karbona. u planu je printanje ABS, PLA, najlon, pokušat cu takodjer sam napraviti svoj filament iz reciklirane plastike te radim na glavi za printanje gline. takodjer ce sluziti kao gravirka prvenstveno za izradu tiskanih plocica.
sa jos jednim frendom slazemo k8200 kupljen u chipoteci i on bi trebao biti za malo rigoroznije graviranje mozda cak i glodanje ali vidjet cemo kamo ce nas to odvesti.
Re: predstavite se
November 10, 2014 03:34PM
Cisto za zainteresirane, uskoro ce u chipoteci dobit i noviju verziju k8400 sa mogucnoscu dvije glave (prodaje se zasebno), prema slikama djeluje mnogo kvalitetnije i robusnije od prve inacice i dolazi sa lcd ekranom i sd citacem.
woo
Re: predstavite se
February 10, 2015 03:26AM
Kristijan iz Ludbrega.


Vozim na heavy modificiranom P3 steel, radim "svoj" malo veći printer dimenzija 430x430 x Z 450 mm.
zavarena metalna konstrukcija, sve osi na remene. još par dana posla, u subotu pofarbana rama smiling smiley

do sad sam napravil 10-ak printera od kojih mnogi voze po ljepoj našoj smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 02/10/2015 03:37AM by woo.
Attachments:
open | download - 20150107_184809.jpg (308.8 KB)
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login