Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Krimpovací kleště

Posted by jirpil 
Krimpovací kleště
November 15, 2013 04:05PM
Krimpovací kleště mám tyhle, to byly tak maximální peníze, co jsem za ně byl ochotnej dát. Jde to s nima, ale chce to trochu výcvik.

Edited 1 time(s). Last edit at 11/15/2013 06:01PM by majkl.
dan
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 04:29PM
Resil jsem to pomerne dlouho, vyzkousel jsem take kde co, delam do RC a jinych bastlu, takze je pouzivam hodne casto a dosel jsem proste az k tem za tech cca 900,- jine proste neumeli spolehlive sevrit ty packy do "srdicka"


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 04:33PM
Jak jsem napsal, chce to trochu výcvik, ale ty za 400,- to udělaj. Možná je to taky rukama ? grinning smiley
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 04:40PM
Já to cvakám normálníma malejma kleštičkama. Nemám to sice do srdíčka, ale drží.

Koukal jsem na oboje kleště co tu zmiňujete a vidím jen jedinej rozdíl, ty za 9 kil mají o jednu páku navíc, jinak jde o to, aby měly kleště správnej profil ne? A pak nejspíš o ten grif.

V čem je srdíčko lepší než mnou nadrsno rozmáčknuté plíšky? Sevře to tu licnu víc ze všech stran?

Edited 1 time(s). Last edit at 11/15/2013 04:40PM by majkl.
dan
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 04:46PM
Nerikam, jde to delat ruznejma zpusobama. Srdicka drzej proste lepe a vypada to lip smiling smiley. Zalezi na provedeni celisti, aby se spravne tvarovali ty plisky. Bud musi byt proste na to grif, nebo dobry kleste. Dal jsem na ty kleste. Proste na 1 zmacknuti a 100% uspesnost.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 04:47PM
Kleštičkama jsem se trápil předtím. Stejně pak pin někdy nešel zasunout do konektoru - záleží na průměru lanka. Zkus kouknout na fotku a pochopíš - vypadá to mnohem líp, drží to i za izolaci...
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 05:03PM
Aha, Dík, teď už rozumim, je tam ten háček. Koupím si kleště.

Quote
jirpil
Kleštičkama jsem se trápil předtím. Stejně pak pin někdy nešel zasunout do konektoru - záleží na průměru lanka. Zkus kouknout na fotku a pochopíš - vypadá to mnohem líp, drží to i za izolaci...
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 05:07PM
Bajn: u tech klesti jsou taky piny-kolicky, ktery se daj pouzit jako protikus na kabel (v modelarine je obcas potreba prodluzka k servu, nebo rozdvojka). V GME jsem je nenasel.
Re: Rebel 2 - sestavme kompletní seznam dílů
November 15, 2013 05:13PM
kam se hrabem ti co nejdrive prilozi odzilovany vodic do pinu, pajkou zakapnou dovnitr cinem a pak pacicky domacknou klestickama smiling smiley
je ale pravda, ze tak pekne jsem to nemel smiling smiley
na pristi tiskarnu jsem to vyresil tak, ze jsem objednal rovnou kabely s konektory (14 kabelu, z toho 5x4pin na motory, 6x3pin na endstopy a 3x2pin na thermistory) delka kolem 70cm je ale pravda, coz je vtipne, ze to byl skoro nejdrazsi dil z elektroniky co jsem objednaval, drazsi uz byly jen o 30 centu ramps smiling smiley
jedine co me asi bude cekat je jen spojeni kabelu na vodice od motoru
Ledaze by jste meli nekdo nejaky ten tip na protikus vhodny na kabel winking smiley Pripadne nejakou vhodnou x-pinovou spojku. Kdyz tak to ale spajim a pretahnu smrstovaci buzirkou

jinak adminy prosim presunout nebo zkopirovat (jestli lze) i info o konektorech a krimplovacich klestich do "how to" kdybych vedel jak je to snadne s klestema, tak jsem to nepajel a holt ty penize obetoval smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 11/15/2013 05:18PM by Bajn.
Re: Krimpovací kleště
November 16, 2013 03:36PM
Tak moje první zkušenost je, že krymplovací kleště nepotřebuju. Piny jsem ohnul jednoduše pomocí plochých nezoubkovaných kleští, šlo to opravdu jednoduše a povedlo se to na poprvé.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login