Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

RAMPS 1.4 na prodej....

Posted by dj_god 
RAMPS 1.4 na prodej....
October 26, 2013 10:27AM
Na prodej,
RAMPS deska...

varianty:
-osazená
-osazená dle už. modifikace
-neosazená + součástky
-jen deska bez součástek
-jen součástky

cena dohodou a na PM popřípadě na tel. číslo 774409115
Attachments:
open | download - IMG_2003.JPG (602.2 KB)
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
October 27, 2013 04:50AM
Také mohu nabídnout sestavené za 400kč :-) případne mail zakojmail@gmail.com
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
October 27, 2013 05:45AM
Jo to už jsem viděl za 295,- z číny.. a polovina z těch desek ti oddělá arduino.. :-( kvuli špatnýmu pájeni.. Právě z tohodle důvodu jsem si nechal vyrobit PCB a osazuju to sám. Taky na to dám záruku že to bude fungovat..
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
October 27, 2013 01:12PM
A na kolik výjde cena u tebe?
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
November 03, 2013 04:50PM
Dneska jsem si dal práci a nachystal konečně ty součástky...
Attachments:
open | download - IMG_2030.JPG (488.1 KB)
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
November 24, 2013 05:49AM
Ahoj, prodáváš i sestavenou desku? Zrovna dneska se mi podařilo odpálit moji.
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
November 24, 2013 02:54PM
Ano, sestavenych ted moc nemám, na dvě se ted čeká ale snad to brzo doženu.. co se ti na tom povedlo odpálit, vždyt je to blbuvzdorne.. (skoro)
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
November 24, 2013 03:05PM
Roztavila se mi svorkovnice na D8, D9, D10. Vedle ní (nad ní) je Q3 mosfet, který se hřeje u toho mého kusu opravdu bombasticky, takže si mi to speklo dohromady. Svorkovnici jsem vyměnil, mosfet kupodivu přežil, ale zezadu se ta deska bohužel spekla taky, takže teď když zapojím VIN, teče 12V na D8 a nejde vypnout. Naopak nejde zapnout výstup na D10. Bohužel si s tím nevím rady, takže sháním novou.

Edited 1 time(s). Last edit at 11/24/2013 03:05PM by kreator.
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
January 06, 2014 12:26PM
Varuji před tímto prodejcem! Mohlo mě hned trknout, když trvalo několik dní, než jsme se domluvili, co má a za kolik. Dohodli jsme se na poslání balíku 20. prosince. Ještě 28.prosince mi tvrdil, že balík odeslal 20. prosince a že to ověří na poště, protože tam právě jde. Samozřejmě reakce nulová a jak se ukázalo později, byla to lež jak věž, protože mi dnes naspal, že od 23. prosince byl na dovolené. V pondělí 30. prosince jsem mu zaslal SMS s požadavkem na číslo balíku údajně odeslané elektroniky. Reakce opět žádná. Čekal jsem do 3. ledna. Večer bylo jasné, že žádný balíček nedorazí, tak jsem si objednal jinde. A co se nestalo, dnes 6.1. mi přijde SMS od České pošty, že převzali pro mě balík. Prodejci jsem oznámil, že balík nepřevezmu a že není pro mě důvěryhodný partner. Následovaly výmluvy a výhružky, že mě zapíše do nějakého registru....Tak zvažte, zda chcete s tímto člověkem obchodovat.
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
January 06, 2014 01:49PM
Tak aby bylo jasno p. Nevřela, podle toto není prodej, ale pouze poskytování součástek popřípadě bloků nebo samostatně nefunkčních komponentů za účelem další montáže bez soukromého nebo firemního obohacení, čemuž odpovídají ceny. Jako důkaz přikládám fotodokumentaci z telefonu, není tam ani zmínka o tom že až do odeslání nemáte o ústně domluvenou věc zájem. Moje chyba je že jsem si neověřil zda balík odešel, nebylo to tožiž možné (svátky, kolegova dovolená mimo čr, pracovní doba čeké pošty) Takže mi nezbylo než věřit kolegovi co měl danou věc na starosti. Jelikož nedošlo k tomu že o danou věc nemáte zájem, tak jsem ve své pracovní době( jsem zaměstnán) zašel na poštu a danou věc osobně vyřídil. A pak se najednou ozvete, že balík nepřevezmete. Jak se ukázalo český člověk je nevyzpytatelný, a pokud něco nedostane hned a není po jeho, tak dokáže bez bližší znalosti kohokoliv pomluvit.
Attachments:
open | download - IMG_2157.PNG (94.7 KB)
open | download - IMG_2158.PNG (97.7 KB)
open | download - IMG_2159.PNG (106.7 KB)
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
January 06, 2014 01:54PM
Jsem rád, že jste zde uvedl SMS komunikaci. Myslím, že z ní je vše jasné. Nikoho nepomlouvám, pouze jsem konstatoval stav věci a průběh celé záležitosti.
Re: RAMPS 1.4 na prodej....
January 08, 2014 05:34PM
RAMPS 1.4 s úpravou pro silnější HEATBED... Pojistka pro 22A(pulzně) a 10A trvale ( na std. RAMPS je jen 5A trvale a 11A skokově), zesílené cesty od terminálu a tranzistor P55NF06 je umístěn tak aby bylo na něj možné namontovat chladič nutný pro pulzní režim.. úprava je provedena na std. RAMPS boardu v1.4,, pokud by byl větší zájem vyrobil bych malou serii těchto PCB s úpravami již nachystanými..
Attachments:
open | download - IMG_2165.JPG (295.3 KB)
open | download - IMG_2166.JPG (473.3 KB)
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login