Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS Evil Forge

Posted by milou 
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 06:55AM
Bohuzel jsem tyto principy jiz poopisoval nekolikrat, nejsou z dilny DS a nikdy byt nemohli. Jsou proste pouze a jenom pouzity. P. Zverina umyslne fakta zastinuje osobnimy narazkami a by se v textu nikdo nevyznal, to je zde na foru videt v kazde pripomince k jejich "produktu".
Nema cenu diskutovat o necem, co neni pravdou, protoze p. Zverina nikdy nepriznal, ze se nekdy mylil a nepredpokladam, ze tomu tak nekdy bude.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:11AM
to je naprostz nesmysl a vy to vite a z nasi dilny jsou, je smutne ze opet lzete, protoze u vyvoje EF ( dreamer ) jste byl od zacatku

vas post : promin milko, ale podam na DS pristi tyden trestni oznameni, uz me to nebavi. zvire neni schopen konstruktivni diskuze a to co obhajuje je nesmysl. tobe se omlouvam, protoze si DS soucasti a primarne pujde vse na tebe, protoze jsi jako zastupce DS v CR a zvire je mimo. Osobni utaky nemaji nic spolecneho s kopirovanim, to soud zajimat nebude, nemate nic patentovane a ja take ne, kazdopadne z pravniho hlediska je jasne prokazatelne ze o zadne koprovanii nejde. promin, ale tohle si libit nenecham.

Podejte trestni oznameni a ja si to defakto preji, protoze tim ponesete vecne bremeno sporu, my se bzproblemu obhajime a na zaklade toho
podame protizalobu.... takze tak ucinte.... nastesti plagiatorstvy je trestne i v cechach ! Soudni spor si prejem, jen mi bylo receno ze se nam nevzplati
jej inicializovat ! takze do toho pane Lenc ! Velmi rad vam predam kontakt na soud v londyne , nebot snim prave resime zalobu na vas pres ministerstvo zahranici .... plne v poradku

Pan Milko je zamestnancem DS ... tot vse ... vy pane musite zalovat pravnickou osobu DRONE SOLUTION LIMITED , ktera uz defakto resi zalobu na vas.
Vyhrozovat nasim zamestnancum je take trestny cin. Pokracujte dale pane Lenc velmi radi se svami v tomto smeru utkame ....
Navic patent nemame ale v cechach je neco jako zakon na ochranu dusevniho vlastnictvi ! tam budete muset prokazat duvody a postupy pouziti techto reseni ktere jsme vam ja zdelil, a to ze jsem vam je nezdelil.ja nastesti veskerou nasi komunikaci archyvoval. takze vesele do toho pane Lenc.

Edited 5 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:25AM by Zvire.
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:22AM
U vyvoje DS jsem byl v tom smyslu, ze jsem Vam poskytl informace a vlastni zkusenosti, tot vse. Naopak mohu tvrdit, ze jste me tedy zapomel uvest jako spoluautora a uprel mi tim podil ze zisku, ale dobre vim, ze jsem nebyl jediny, s kym jste to tak udelal a ted nepravdive uvadite, ze je vse Vase. neobhajujte zde neobhajitelne, jsou to pouze lzi a utrzky vytrzene z kontextu.

Jsem velice rad, ze nemate ani paru o pravu a trestnim oznameni. Tak jako DS prislo, opet rychle odejde. Trestni oznameni nelze uplatnit na urovni palgiatorstvi ani omylem, to jste trochu vedle jak ta jedle, budu vas zalovat za urazku na cti a krive obvineni.
Jste opravdu trochu mimo, ze si muzete myslet, ze neco obhajite.
Pokracujte do uzamceni vlakna se svymi krivymi obvinenimi, at je toho tu co nejvice.

Vasim zamestnancum nikdo nevyhrozuje, naopak je mi "ho" lito, ze musi spolupracovat s nekym jako jste Vy a nest nasledky.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:24AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:28AM
ja mam z archyvovane i odelani fotografii reseni OS vam. Nebude problem prokazat ze jste pred prosincem 2013 toto reseni nezvazoval ale dokonce zavrhoval, jak vypliva z nasi komunikace. Takze jak rikam pane Lenc vesele do toho ! na tento spor se vazne tesim. vy povedete spor v britanii mi proti vam v cechach. good luck .


SPOLUAUTORA ?

To je vazne brutalni vtip ! :-) ja vam poslal dokumentaci a vy jste tato reseni zavrhl .... mohu tedy vedet v cem spociva vase spoluautorstvi ?

Nadherne se pak bude na soudu vyjimat zde uverejnana vase kritika EF, nebot pokud jste byl spoluautorem, pak by utocil na svuj vlastni produkt
jen naprosty imbecil !!!

na tento spor se pane Lenc vazne tesim grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:32AM by Zvire.
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:29AM
Ale musim uznat, ze mate pravdu, beru zpet, pockam na vase trestni oznameni, kdyz uz ho pripravujet, nebudu investovat jako prvni, skoda energie a financi. Pockam na tu zalobu a pak k ni obratem prilozim, tu svou, protoze to bude kvalitni tecka za karierou DS.
Po vasem kommercnim reprapu s nadprirozenymi schopnostmi zbydou poze tato vlakna s neskutecne lzivymi informacemi.
Uz se na Vas tesim u soudu, chci vas videt na vlastni oci, to se totiz jen tak nevidi.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:32AM
Quote
Zvire
ja mam z archyvovane i odelani fotografii reseni OS vam. Nebude problem prokazat ze jste pred prosincem 2013 toto reseni nezvazoval ale dokonce zavrhoval, jak vypliva z nasi komunikace. Takze jak rikam pane Lenc vesele do toho ! na tento spor se vazne tesim. vy povedete spor v britanii mi proti vam v cechach. good luck .

Vas prispevek jasne vypovida o Vasi neschopnosti osobni konfrontace i na pravni urovni. Schovavat se za prava jinych zemi je typickym prikladem vyvrhelu spolecnosti z duvodu danovych podvodu atp.
Pokud si myslite, ze je prokazatelnym dukazem plagiatorstvi zminka o neuvazovanim o nejakem pouziti, jset opravdu vysinuty clovek grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:34AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:33AM
1) fakt menebavite, sice sem opet na antibiotikach, ale i tak mam sto chuti to smazat a mozna i banovat.
2) Zvire,jakej system os? Kdyz uz chces slovickarit, tak je to zpusob ulozeni a vedeni podper, vedeni remenu atd. u XYZ oseho stroje nebo chces fakt tvrdit ze mas licenci na kartezky souradnicovej a osovej system u cnc stroju?


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:42AM
pane Lenc : pravdu samozrejme mam, protoze narozdil od vas vim o cem mluvim. kazdopadne to ze zalobu pripravuji neznamena automaticky ze ji podam.
je to forma nasi obrany proti lidem jako jste vy. kazdopadne je uzasne jak pod tihou argumentu ustupujete ze svych pozic a me jen zajima kam az utecete.
Je opravdu zajimave jak se dokazete otacet jako korouhvicka smiling smiley nic mene jste ostuda ceskyho naroda. Naroda jenz vzdy stal vzprimene i proti celemu svetu.
Tedy az do komunisticke ery, jejimz vy jse evidentne produktem !
Vy jste priklad toho jak se zlodej muze schovat za reprap.... nezbyva nez vam opet gratulovat !

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:44AM by Zvire.
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:53AM
grinning smiley je velice usmevne, jak si stojite za tim, ze jsem neco kopiroval a nechcete me zalovat grinning smiley Tim jasne dokazujete, ze neni proc zalovat a pokud ano, tak uz se na tu taskarici opravdu tesim grinning smiley

To, ze nepodam trestni oznameni ve smyslu osobnich utoku atp. je pouze o tom, ze nebudu nemocnemu cloveku pritezovat. Tim nemocnym myslim pouze Vas p. Zverina. Ja se s Vasimi utoky nejako srovnam, nema cenu se rozcilovat ci si delat vrasky, protoze svou ubohosdt jste zde jiz prokazal nescetnekrat.

Vykladejte si to jak chcete, oznacte to klidne za mou slabost grinning smiley, klidne si tu melte neco o rezimech. Zijete na lodi, zrejme i dost mimo realitu jak to tak vypada, takze si tam odsud plivejte jak chcete a na koho chcete.

Nezajimate me, Vase reseni uz vubec ne, delejte tu ze sebe debila klidne dal. Jste mi ukradenej.

Az prijde ta zaloba, na kterou se moc tesim, bude to Vase vizitka, jak si privlastnovat veci, ktere Vam nepatri a projedete ji na plne care.

Mejte se fajn, dale se nechte unaset v euforii svych lzi a vymyslu, evidentne Vam to dela dobre.

Zapomel jsem dodat MATE VZDYCKY "SVOU PRAVDU" O TOM ZADNA DISKUZE grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:54AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:53AM
Zvire !!!
uz ti zase keca nadobi ??
- tahne z tebe chlast, pot, morska voda, keci a hlavne zoufalstvi !.... uz zase...
Uz ani "facebook" na teba nema skupinu !!!!!
Kde beres tu drzost tady verejne psat neco o kopirovani a kradezi ? dal si muzes tvrdit ze DS hotend nema s E3D nic spolecneho.....
Vsichni to vi !

Opet musim poukazat na tve lzi !!!!! jo jo ty preci nelzes a tve slovo ma vahu........... my vime ! neboj ......

Vsechno co si mohl tak si PREVZAL a ted delas machra ?
akorad si hrajes si na profesionala ....(furt to pises)....... je to pul rok co si tiskl na I2 a to video je opravdu pro zasmani !
- furt neco nekomu nutis ! samozrejme "prvotridni kvalita" nikdo se nemuze Zverinovi rovnat...... Ta sr.cka kterou nazyvas svitive ABS to potvrzuje... jo jo mi vime ... ty jsi mi zadne neprodal.... tvuj zazracny sytem to neeviduje a protoze si mi nevystavil fakturu (tak jako ostatnim) se mi to blbe dokazuje ... krom vypisu z uctu nic nemam.......

Nepride ti ze se chovas trapne kdyz mas svou "firmu" postavenou na novaccich zde na foru ?
- tvoje clanky vyjadruji tvou beznadej ! nevis jak uz bys mohl zaujmout a tak napises ze vydelas za den to co ja za mesic ..... ubohe.... nebyt tohodle fora tak jsi pouho-pouhy zebrak co si nevidi na spicku nosu..... Musel jsis pujcovat abys vubec mohl sestavit tiskarnu .... vymenne obchody atd...

Tvoje firma je tak rychle rozvijejici a produktivni ze si nedokaze poradit ani se zakladnima zalazitostma........... Administrativni problemy....... seriova vyroba v plnem proudu akorad krapet pozastavena - ceka se na material....... ale hlavne ze se vyrabi ... bez matrose...... V laboratorich v podobe jachty ve ktery zijes.....
neni to ten chliv v pozadi tvych fotek ? neni vhodne slovickarit .... laborator a prasecak je docela rozdil.. nemyslis ?
Kde ma sidlo tva firma ? ze by "m. urad " oddeleni pro bezdomovce ?

Vetsina lidi ma na tebe negativni nazor.... pro tvou nepodstivost....neprijemnost..neslusnost... ulhanost........chamtivost... bezohlednost....nedbalost.......zavistivost.....lehkomyslnost.....tvrdohlavost...zbabelost..aroganci..atd....

samozrejme kdyz potrebujes z lidi vytahnout prachy tak je nutis na skype kde je ukecavas a ty zminene vlastnosti nejsou z prvu zrejme.


P.S. mazat clanky mi muzete ale nikdy me neumlcite.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:55AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 08:08AM
pane Lenc : z zalobou jste zacal vy . ja ne ;-) Ja se jen branil vasima metodama ktere uzivate vy.....

ale to je evidentne vas standart ! Uzivate reseni jinych bez toho aniz by jste znal jejich konkretni prinos. Pouzivate vyhruzky zalobou bez toho aby ste mel
jakoukoliv oporu .... to je proste vas styl jednani ..... zlodejina a vyhruzky ;-) uzasny ;-)
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 08:12AM
Moc dobre si vzpominam jak mi nekdo od DS psal ze pokud neprestanu tak podniknete pravni kroky !
vidis zvire ..... neprestal jsem !
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 08:24AM
Vyhruzky zalobou smerovaly na osobni utoky, nic jineho. Ve vasem pripade je pouze zpusob, jak zamlzit fakta, co ze vam skutecne dari. Z meho pohledu jsem usoudil ze se nema smysl s vami hadat, klidne si ponadavejte, udela Vam to asi dobre.
Nejsem nelida a necita, asi si potrebujete ulevit, coz chapu, zit daleko na lodi bez jedine spriznene duse musi lezt opravdu na mozek.

Pri pohledu na EF vidim REBELA II v kompinaci s I2 a Velleman K8200. Nemyslite ze jste to okopiroval?? Ne, vlastne jste to pouze pouzil, na to ale nema nokdo jiny narok, nez DS. Jste opravdu ubohy plagiator a vsecko co tu pisete o me delate sam a navic se to snazite prodat jako kommercni zarizeni. To je opravdu drzost.

Je to velice komicke a az je mi divne, ze se nad tim nepozastavite. Proste jedna lez prekreje druhou, az tem lzim musi snad i kazdy uverit, protoze to je opravdu neskutecne. Az prestanete lhat a budete mit konkretni dukaz plagiatorstvi, muzeme se o nem pobavit.

Slova na "1. pohled je to to kopie" vypovidaji o Vasi mentalite a neschopnosti zdraveho usudku.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 08:24AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 08:49AM
Dan Lenc: Vase vyhruzky smerovali hlavne na spatnou osobu, coz jen dokazuje jak malo se orientujete v pravu ...
Takze pokud chcete nekomu vyhrozovat, jsem vam ple k dispozici !
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 08:54AM
delejte si co chcete, jdete do kose.
Milou: minule jsme se na necem domlouvali, zvire stejne nevydrzel narazet na jine uzivatele a zvrhlo se to ke stejnemu bodu.

Uprimne doporucuji opustit toto forum, v tuto chvili nejste pro komunitu zadnym prinosem a jenom tu vyrite ohen.

Skoda tech podnetnych prispevku, ktere jste jeste mohli napsat, ale odmitam je hledat v kupe s*acek.

Muj nazor na okopirovani jsem napsal, verim tomu, ze se mnou souhlasi vetsina zkusenejsich tiskaru, neni to proste nic natolik novatorskeho, aby se dalo rici, ze to nekdo okopiroval. Ale uprimne jsem s vasi tiskarnou nepracoval a ruku do ohne za to nemam, treba tam skutecne muze byt neco natolik uzasneho. I tak jsem ale pochopil, ze to neni vami patentovano.

Kikin: ty jsi proste ... vazne ti to stoji za to, aby jsi nam pridelaval praci s banama?
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 08:58AM
Heh, akorat sem klikal na move a napsalato, ze to nejde... :-)


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 09:39AM
raptik: winking smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 09:40AM
je uzasne jak ste se schodli kluci.... pral bych vam aby nekdo v budoucnu vykradl vasi praci :-(
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 09:52AM
co se ti nelibi ?
je zbytecny se nejak obhajovat .......... vsichni vedi jak to s tebou je .........
kopirovani a kradeze je tva specialita...... ZVIRE

Bajn: nechci vam pridelavat praci. 4 dny byl klid - pak zverina zacal narazet na Dana.
Zvire pise total kraviny a furt nekoho urazi...... jiste veci se prehlizet nedaj.......

Edited 2 time(s). Last edit at 05/08/2014 09:54AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 09:58AM
pane Lenc lzi jsou vase domena..... nejdriv lez o fakturach, pak lzi o EF pak lzi o nasem obchodnim vztahu, pak lzi o vasem vykradani EF , pak lzi o zalobe ktera se najednou nekona ......
Myslim ze je jasne kdo tu lze ..... Ja ac sem horka hlava, alespon nelzu a nekradu.... Coz vy pane Lenc rict nemuzete ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 09:58AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 10:05AM
faktury nevystavujes a kratis dane ! vsichni to potvrdili....
Ty nelzes a nekrades ??
v recku tomu rikate jinak ?

mel by si vyhledat pomoc ! tohle se jen tak nevidi...

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 10:09AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 10:17AM
pan kafka fakturu ma... dan faktury ma.... tys nikdy nic nekoupil ....... neda se nez te ignorovat grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 10:29AM
Kafka psal ze si mu ji nevystavil..... musel o ni doslova prosit aby neco mel v ruce a mohl reklamovat !
neprekrucuj fakta !
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 10:45AM
Zvíře: Jsi pouhej lhář a šílenec:

Píšeš, jak jsi hrozně hrdě přiznal, že ta kopie E3D co prodáváš je "inspired by E3D" ... leda hovno, napsal jsi to tam, až po tom, co jsem tě tu na fóru roznesl jako parazita - stále také čekám na to trestní oznámení. Nic nepřišlo.

Dan pokračuje ve smyslu projektu Reprap. Ty na opensource projektu parazituješ, a ještě brečíš, že někdo použil 3 osy ...


3draty.cz - celokovový hotend
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 10:49AM
pro upresneni pane Zvire, od DS fakturu zadnou nemam, mam fakturu od Milka na jeho zivnostensky list, coz neni dokladem od DS, takze zase lzete. Melte si co chcete nikdo Vam neveri a ty co uverily uprime lituji.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 11:02AM
Bože drahej, když neumíš Zvíře vystavit ani fakturu na svou firmu, tak to radši zabal.

Vypadá to, že jsi vážně profesionál každým coulem.

Njn, zavedená firma, co je 2 měsíce v rejstříku.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 11:51AM
faktura byla vystavena po dohode s panem lencem ..... pan lenc sam prohlasil ze od DS nikdy nic nekoupil proto mu lukas vystavil fakturu jakou vystavil
defakto uz je to podruhe co jsme se na fakturach spanem Lencem dohodli, a pan Lenc nam to bez vahani vpali spatky , presto ze sme se snim dohodli.
Videt je to na tom ze pan Lenc napise zde na foru , vse urovnano a v poradku, a ted je najednou dalsi problem .
Je to jednoduse tim ze pan Lenc zrazuje jakoukoliv domluvu na cemkoliv. Takze pane Lenc ja naopak lituji ty jemz ste nekdy dal slovo ...

Takze opet manipulativni lez ze strany pana Lence.

Majkle doporucoval bych ti se nezapojovat do sporu o kterych nic nevis... mi faktury vystavujem za DS scela bezne , ale pan Lenc se snama dohodl jinak.
\nic mene dohoda spanem Lencem je jak Aprilove pocasi .

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 11:55AM by Zvire.
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 12:15PM
Omyl a zase pouze lez ze strany p. Zveriny.
Milko se nabidl, ze udela fakturu sam na sebe v ramci dobrych vztahu a uklidneni dohad a to jsem prijmul ac jsem mu jasne vysvetlil, ze od neho fakturu nepotrebuji, ze ji potrebuji od DS, potazmo panem Zverinou, se kterym jsem obchodoval.
Oficialne jsem tedy opet s DS neobchodoval.
DS mi zadnou fakturu nikdy nevystavilo a kdyz jsem ji tedy vyzadoval, dohody nesplnilo.
Poslal ji nekdo jiny s cimz jsem z hlediska ucetnictvi souhlasil.
Tedy v pripade oficialni reklamace nemohu uplatnit nic proti DS, protoze nemam od DS zadny doklad.
Dost dobra obchodni taktika hazet zavazky na nekoho jineho.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 12:49PM
presne tak na zaklade domluvi s vama ..... coz opet porusujete ..... tudiz nikdy jste zakaznikem DS nebyl z hlediska zakona.
Na zbozi ktere jste obdrzel jste fakturu dostal od osoby ktera jej zakoupila odnas a prodala vam.

Ale vy tu bydete lhat neustale o tom ze vam DS neco dluzi nebo neco neurovnala ....

DS VAM NEDLUZI ANI MILIMETR PAPIRU , ANI CENT .... to je podle me podstatne, a vase vylevy v tomto smeru jsou jalove jako vase zaloba ktera zanikla zhruba 5 minut po vasi vyhruzce.

DS vam fakturu vystavit nemohlo, protoze jste zde sam verejne uvedl ze jste s DS nikdy neobchodoval... Je uzasne jak si prizpusobujete pravdu ....

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 12:50PM by Zvire.
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 01:09PM
Omlouvám se . Nemělo smysl začínat znovu . Bez ohledu na to,kdo začal . sad smileysad smileysad smiley Tak mi dovolte alespoň pročítat,a reagovat na věcné problémy rep rap .
Já s tím problém nemám .

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 01:10PM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login