Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

KIKIN VS SCHYZA

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
KIKIN VS SCHYZA
April 01, 2014 05:43PM
zalozil sem tohle vlakno aby mel psychotik kde zvracet ;-) snad se to alespon lokalizuje :-)
Anonymous User
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 01, 2014 05:55PM
heeeeeeeeeeeeej schyzousi , tady mas hromosvod ;-)
Anonymous User
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 01, 2014 05:55PM
tady si vysvetluj !
vice lidem se nepozdava tva teorie velkeho tresku!
Anonymous User
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 01, 2014 05:56PM
ahoooooooj jak se vede pacosi ? :-D
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 02, 2014 02:30AM
Ačkoli spolupracuji se Zvířetem , tak musím konstatovat, že ani jeden z Vás snad není normální . Poměřujete si tady pinďoury jak děcka, hádáte se o nesmyslech , a kdyby jste měli občanky, tak si je roztrháte . Je to 50 přízpěvků,kdy jsem četl něco rozumného . A to jsem na to upozorňoval s mnoha dalšími . Už se na to konečně vyprdněte, a chovejte se jako 18.-letí , a víc .


www.3d-konstrukce.cz
dan
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 02, 2014 03:19AM
+1 docela bych do konstruktivni diskuze jinde nez v "Kos"i prispel, ale to se proste neda. Vim, ze diskuze se Zviretem je tezka, ne jednou me vytocil a jsem si na 1000% jist, ze pravda byla na me strane a da se rici, ze jde ve finale o nepochopeni pojmu, protoze pri ryme mohou vyznit holikny dost podobne jako hodinky ze ? grinning smiley
Proto kazde slovo, ktere ve verejne diskuzi, kde Zvirak prispiva 10x zvazim, nez aby se opet zvrhla nejaka nesmyslna vymena nazoru. Nebojim se ho take nazbat "Pohadkarem", ale temer kazda pohadka se da nakonec prevest na realnou diskuzi, ovsem ne timto zpusobem, kterym se tyto diskuze ted vedou.
Kdyz ho potrebuju poslat do prdele, tak to udelam na skype a netaham to proste sem, protoze to nema cenu zde prezentovat, nicemu to nepomuze.
Prestante se urazet a psat nesmysly ktere se netykaji vubec tematu, myslim si ze i toto vlakno bych byt adminem smazal, protoze sorry, toto proste nema co delat ani v kosi.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 02, 2014 03:58AM
1) holikny? co toje??? smiling smiley

2) popravde sem ho chtel vcera smazat po vytvoreni v puvodnim umisteni, ale byl sem tak konsternovan obema, ze sem si rikal, ze jestli to nahlasi jeden z nich na policii za urazky, tak at maj nakou dukazovou podstatu...
a kos neni tak frekventovane misto...

3) podle toho co tu predvadi oba bych je nejrasi vykop z fora. ani jeden nema rozum a oba se drazdej... jenze, jak uz sem psal. smazes jim ucet a vratej se zpet bud oba nebo jen jeden. ale nejsem admin a vykopnuti bych ja delal az po verejnem nalehani vice lidi... i kdyz vetsina jinejch for ma pravidla, kde by jejich vykon stacil na vykopnuti a smazani prispevku automaticky. holt sem mekej a jen presouvam... grinning smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 02, 2014 04:04AM
... smích. Já je fakt nechápu. Kikin v 50/50 svejch postech fakt na někoho útočí. Nenašel jsem jedinej jeho post, který měl nějakej přínos.

Nicméně o to více nerozumim tomu, proč každej jeho post musí Zvířák kontrovat ještě větší blbostí :-)). Přitom jsem doufal, že tohle neni forum "Justin Bieber" style, kde se budou do krve hádat fanynky, zda byl jeho rozchod se Selenou Gomez chyba nebo ne...

Ale je fajn, že tady jsou lidi jako Raptík, kteří to mají jako zábavu promazávat.
dan
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 02, 2014 04:08AM
nebud douba grinning smiley holikny = hlinky" grinning smiley pokud bych si se mel zeptat na kazdy druhy preklep v tech nesmyslnejch debatach, asi by bylo vice prispevku s objasnenim preklepu ci pravopisnych chyb grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: KIKIN VS SCHYZA
April 02, 2014 07:53AM
Ja napadam zvirete z technickych souvislosti a jeho blbosti. Doposavad nic nevysvetlil a pise stale kraviny.
Misto toho aby podal tech. vysvetleni tak radsi bude urazet mou rodinu ?
V neposledni rade... kdo zalozil tento clanek ??

Mighty_Mike jsi zaujatej

Zvire ... se mnou se odmitas bavit ...
ale jini lide taky zadaji vysvetleni !!! nemyslis ze by jim bylo potreba neco vysvetlit ?
a pokud budes psat nesmysly a tech. blaboly tak proste pocitej ze se ozvu !!!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login