Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Pradžia

Posted by Kvark 
Pradžia
February 01, 2012 03:28AM
Sveiki, dabar ir Lietuva turi šiame projekte savo forumą, kuriame visi esate kvečiami dalintis idėjomis ir patirtimi apie 3D spausdintuvo gamybą, eksploatavimą bei kitomis mintimis.

Edited 1 time(s). Last edit at 02/01/2012 01:28PM by Kvark.
Re: Pradžia
September 14, 2012 04:20AM
Sveiki,
pradėjau rinktis dalis Prusas Mendeliui. Ką randu, stengiuos pirkti Lietuvoj, didumą turbūt teks pirkt per ebay ar panašiai. Tikiuosi per kokius pusę metų susipirkti ir susirinkti. Būtų įdomu kitų patirtis, gal kas jau turi veikiantį aparatą ir gali pasidalinti patirtim? Man pradžiai aktualu, kur perkat elektroniką, variklius.
Re: Pradžia
September 28, 2012 10:07AM
Labas,

šiuo metu renku savo Prusa, jau surinkau, sulyginau ir sutvirtinau visas ašis. Dar liko surinkti extruder'į, pritvirtinti varikliukus bei padaryti spausdinimo paviršių (duraliuminis+stiklas).

Strypus, varžtus, veržles ir pan. pirkau Lietuvoje, žinoma. O elektroniką, variklius bei plastikines dalis per eBay, rūšiuodamas pagal "Lowest price + shipping" ir ieškodamas pigiausių. Tų pačių daiktų kaina pas skirtingus pardavėjus dažnai keliariopai skiriasi. smiling smiley

Žingsninių variklių valdikliai, po ~30Lt x 4vnt. =~120Lt... Patys varikliai ~150Lt. Na, ir spausdintos dalys + hotend ~330Lt.
Min
Re: Pradžia
March 04, 2013 05:47AM
Laba diena, pradejau ir as dometis 3d spausdinimu. Gal kas turit jau susirinke ir spausdinate ? kaip sekasi kokia patirtis ? Planuoju susirinkti Huxley, gal lietuvoj kas atspausdins reikiamas dalis? smiling smiley
Re: Pradžia
March 20, 2013 07:05AM
Sveiki,

ir mane sudomino visas tas proektas, ar galit pasidalint info kur ir kokias detales galima isigyti Lietuvoje Prusa Mendel surinkimui? o gal jau kas nors is jusu spausdina juos?
butu malonu pabendraut ne vien per foruma - skype, fb ir t.t.?
Re: Pradžia
March 25, 2013 04:16PM
Sveiki, as sio metu isikures jau Anglijoje, Londone, jei kam reik kokiu daliu ar komponentu - galite kreiptis padesiu atgabenti i LT (1kg = 1svaras ~4lt)
Re: Pradžia
March 25, 2013 04:16PM
Kaip sekasi sio metu? Gal jau kam pavyko surinkti?

Edited 1 time(s). Last edit at 03/25/2013 04:17PM by Kvark.
Re: Pradžia
May 11, 2013 03:51PM
Sveiki ponai! As is Klaipedos. Surinkau Mendel Prusa iteracija 2. Del mano zhadnumo (norejau naudoti seni varikliai nema 17 is kompjuterines technikos - nepaviko) Paskutinis rimtas defektas sutvarkiau uzvakar - pakeiciau paskutinis netinkamas variklis - tai buvo extrudereje. Spausdinu is nylono ir ABS. Bet tik-tik pradejo spausdinti pats -nes buvo blogas extruderio variklis. Dabar padariau pirmas 7 detales kokibiskai is nylono ir is ABS beveik idealus testinis kubikas - ten problemele kad sunkus rulonas ABS - ir turi but kokibiskai padaritas padavimo mexanizmas. A su nylon kaptonas ne labai tinka, reikia keisti "подложка" nes nylonas biski susuko ir kaptonas plastisks, del to biski dugnas nligos. Irgi ne problema. Kam reikia informacijos labai daug parasiau savo puslapeje [sergku1213.livejournal.com] tik ten rusiskai, bet ira daug paveiksliuku ir adresu, nu matot ne esu as rimtas lituanistas.
Eigu klausimai - prasom. Kol kas labai patenkintas sitoj modeli. Darau nauja galvute - greitai keiciama, aukstatemperaturine. Nozzle diametras(skyle?) 0.2-0.3-0.4-0.5 tikiu. Dar ne esu bandes, nors pirmas ekzempliaris beveik baigtas.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/12/2013 06:52PM by sergku1213.
Re: Pradžia
July 12, 2013 02:06PM
Aš taip pat baigiu reprap prusa v2 mechaninę dalį, dariausi pats kaitinamą stalą. Variklių valdiklius darysiu pats, taip pat ir plokštę, ant arduino mega. www.giedriausweb.lt
Re: Pradžia
October 29, 2014 02:51PM
Sveiki,
Malonu, kad turime savo kategorija.
Bandau pasijungti 12864 LCD ekrana. Ijungus USB i PC, ekranas veikia puikiai, rodo viska ryskiai. Ijungus 12V maitinimo bloka elektronikai, ekranas pritemsta, vaizdas palieka neryskus. O istraukus USB is PC ekranas tik sviecia, vos eina imatyti konturus vaizdo. Gal kas susiduret su tokia problema?

Video

Edited 2 time(s). Last edit at 10/29/2014 06:38PM by AuriuX.
Re: Pradžia
November 11, 2014 10:24AM
Sveiki. Norėjau paklausti, gal žinote kokį 3D spausdintuvo modelį pagaminti išeitų pigiausia, bet kad jis atliktų savo funkcija. Taip pat gal yra kokių detalių instrukcijų kaip tokį reiktų daryti?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login